1

Aktualności

"EKOLOG DLA SAMORZĄDÓW"
04/12/2017

"EKOLOG DLA SAMORZĄDÓW"

Szanowni Państwo,

Firma Ekolog Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału BEZPŁATNYCH spotkaniach dla przedstawicieli jednostek samorządowych z cyklu „Ekolog dla Samorządów”.

 

Inicjatywa tych spotkań zrodziła się na podstawie rozmów i zapytań, które pojawiają się podczas naszej współpracy z samorządami realizujących zadania z zakresu ochrony środowiska.
Spotkania te mają na celu omówienie i wspólną dyskusję na temat projektów środowiskowych oraz uwarunkowań organizacyjno-prawnych, które Państwo napotykacie podczas realizacji tychże zadań.

 

Azbest, Niska emisja, Odpady komunalne, Procedury Ochrony Środowiska to jedne z licznych zagadnień, z którymi spotkają się uczestnicy wydarzenia.

 

Terminy i miejsca

14.12.2017 Konin

19.12.2017 Leszno

11.01.2018 Poznań

 

Wykładowca:

Jakub Smakulski - wieloletni praktyk, autor licznych artykułów w czasopismach branżowych. Ochrona środowiska to dla niego nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, związany z branżą ochrony środowiska i recyklingu od ponad 15 lat.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach z cyklu „Ekolog dla Samorządów” prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) a następnie przesłanie na numer faksu (61) 877 0605 lub pocztą elektroniczną na adres: ekolog@ekolog.pl

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie: +48 535 693 773 oraz mailowo: ekolog@ekolog.pl

facebook