1

Aktualności

Fotorelacja z wyjazdu studyjnego do Austrii
23/02/2017

Fotorelacja z wyjazdu studyjnego do Austrii

Szanowni Państwo,

 

Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz filmem z wyjazdu studyjnego do Austrii który odbył się w dnia 02-05 luty 2017 którego organizatorem była firma Ekolog Sp. z o.o.

 

BMW Museum, showroom SEDA–Umwelttechnik GmbH, austriacka stacja demontażu pojazdów, malownicze miasto Mozarta–Salzburg, FIS Weltcup Skifliegen 2017 Obersdorf–Puchar Świata w skokach narciarskich mężczyzn, baśniowy Zamek Neuschwanstein, Audi Museum Mobile to liczne atrakcje z którymi spotkali się uczestnicy wyjazdu. Dodatkowo lokalna kuchnia i gościnność, krystaliczne powietrze, jak również zapierające dech w piersiach widoki sprawiły, że wyjazd studyjny pozostanie w pamięci uczestników na długo. Taką mamy nadzieję.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy raz jeszcze do wszystkich uczestników wyjazdu, bez Was Szanowni Państwo, waszej pogody ducha i uśmiechu na twarzy wyjazd nie pozostawiłby tak niezapomnianego wrażenia.

 

Ogromne podziękowania kierujemy również do firmy SEDA–Umwelttechnik GmbH oraz WICHARY Technologies Sp. z o.o. za ciepłe oraz życzliwe przyjęcie, jak również za w pełni profesjonalne przedstawienie jakimi możliwościami dysponuje światowy lider w dziedzinie recyklingu samochodowego sprzętu. Żywimy przekonanie, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez uczestników podczas wyjazdu okażą się niezwykle cenne i pożyteczne.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz załączonego filmu, za który bardzo gorąco dziękujemy Panu Marcinowi Łątkiewiczowi.

 

Fotorelacja z wyjazdu studyjnego do Austrii

facebook